Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wymiotowanie przez okno...

2 posters

Go down

Wymiotowanie przez okno... Empty Re: Wymiotowanie przez okno...

Pisanie  Gość 2008-11-13, 22:43

Oczywiscie, ze mozesz na TY, ale ja jestem dziewczyna Wink
Zglosilam to w administracji...pani z administracji kontaktowala sie z osobami mieszkajacymi nade mna, bo jeden z sasiadow powiedzial mi, ze dzwonila do niego w tej sprawie (a mieszka nade mna i tez mial niespodzianke na parapecie). Zobaczymy, co bedzie dalej...

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Wymiotowanie przez okno... Empty A zglosiles to zdarzenie??

Pisanie  gosiapr 2008-11-12, 13:06

Czy zglosiles (jesli moge na ty) to zdarzenie do administracji? jesli dzieja sie takie rzeczy nie mozna milczec, bo rzeczywiscie na wymiotach i winie moze sie nie skonczyc, a winowajcy poczuja sie jeszcze swobodniej. brrrrrrrr

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Wymiotowanie przez okno... Empty Re: Wymiotowanie przez okno...

Pisanie  rom-x 2008-11-07, 23:31

Ups
wino też kiedyś miałem na parapecie więc może jesteśmy w tym samym pionie, tyle że mnie teraz dłuższy czas nie ma w mieszkaniu, nie chc myśleć co zastane za oknem affraid

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Wymiotowanie przez okno... Empty Wymiotowanie przez okno...

Pisanie  Gość 2008-11-07, 18:51

Jakis czas temu moj parapet ociekal winem, a dzisiaj ocieka wymiocinami. Pomijam fakt, ze co jakis czas pojawiaja sie na nim niedopalki papierosow. Taka moja uwaga dla osob, ktore cierpia na niestrawnosc. Jezeli jest Wam niedobrze, udajcie sie do toalety i tam wymiotujcie. Niedlugo jeszcze dojdzie do tego, ze niektorzy beda sie wyprozniac przez okno, a tego chyba chcemy uniknac. Rolling Eyes

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Wymiotowanie przez okno... Empty Re: Wymiotowanie przez okno...

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach