Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Apel do Was

3 posters

 :: Gant

Go down

Apel do Was Empty Lokatorzy pod nr 82 (6 p.)

Pisanie  gosiapr 2009-12-20, 14:01

Blagam, jesli komus przeszkadzaja lokatorzy spod 82 (zamieszkuja od 3 m-cy, kareoke, tv na full, fajki) prosze o kontakt, prosby nie pomagaja, telefon do pani Winter tez, w grupie bedzie latwiej bedzie ich uciszyc, please!!!!!!

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Apel do Was Empty Re: Apel do Was

Pisanie  cacy 2009-11-23, 18:18

Ale w takim razie czy dysponujesz jakimś pisemnym oświadczeniem w którym Gant poświadcza że termin odbiorów będzie w danym dniu / miesiącu ?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

Apel do Was Empty Re: Apel do Was

Pisanie  rom-x 2009-11-22, 22:22

ja nic nie wiedziałem, odbierając mieszkanie w 2007 w czerwcu myślałem że w ciągu 3 miesięcy dostanę akt Sad
Daj znać jak to wygląda, mnie nie stać teraz na jakikolwiek proces ale mam nadzieję że jak wejdzie możliwość pozwu zbiorowego to się znajdzie większa grupa osób
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Apel do Was Empty Apel do Was

Pisanie  cacy 2009-11-20, 16:19

Drodzy forumowicze mam ogromną prośbę .

Chcę założyć sprawę cywilną Gantowi w której będę wnosił o zwrot kosztów związanych z przedłużającą się procedurą uzyskania pozwolenia na użytkowanie i tu mam prośbę : czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc w jakiś sposób poinformować o znanym fakcie iż Gant mógł spodziewać się kłopotów z odbiorami jeszcze przed 2008 rokiem ( już były jakieś niejasności z projektem , wątpliwości i Wy o tym wiecie- wiedzieliście ... )

Będę wdzięczny za wszelakie podpowiedzi - a może ktoś chce się dołączyć do tematu ?????
bounce

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

Apel do Was Empty Re: Apel do Was

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach