Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem?

3 posters

 :: Gant

Go down

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem? Empty Re: niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem?

Pisanie  folik 2013-11-06, 14:02

a co z nadpłatami Wink
Po zalogowaniu się na konto są wszystkie wpłaty ale rednet nie uwzględnia tam nadpłat.
Dostaje info o tym że mogę sobie odliczyć moja nadpłatę od następnego czynszu.
Tylko później przychodzi niedopłata wynikająca z pewnie z tamtej nadpłaty.



folik

Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem? Empty Obecna sytuacja Ganta - czy możemy spać spokojnie?

Pisanie  maciej1 2013-10-24, 12:07

rom-x napisał:Też próbowałem ale odpuściłem, w obecnej sytuacji Kanta chyba nie ma najmniejszych szans
Też tak myślę...

btw. Rozumiem, że wszyscy mamy już podpisane akty notarialne i wpisy do KW zostały już zakończone (można to sprawdzić na ekw.ms.gov.pl). PYTANIE: Czy jeżeli na prywatnej KW nie ma żadnej wzmiance o hipotece oznacza to, że jesteśmy obecnie pełnoprawnymi właścicielami naszych mieszkań bez jakichkolwiek obciążeń z tytułu sytuacji finansowej Ganta?

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem? Empty Re: niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem?

Pisanie  rom-x 2013-10-24, 11:14

Też próbowałem ale odpuściłem, w obecnej sytuacji Kanta chyba nie ma najmniejszych szans

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem? Empty niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem?

Pisanie  maciej1 2013-06-27, 11:14

Cześć, czy Ktoś z Was otrzymał informację od bieżącego Zarządcy (rednetproperty.com) o niedopłacie czynszu? U mnie niedopłata wynika z faktu, że cześć wpłat była księgowana na konto Inwestora (Gant'a), z którym od 2 tygodni próbuję się skontaktować (emaile, telefony...) w celu przeksięgowania wpłaconych kwot. Jednak do tego pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi...
pozdrawiam!

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem? Empty Re: niedopłata za czynsz - czy macie ten sam problem?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach