Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pismo od komornika

2 posters

 :: Gant

Go down

Pismo od komornika Empty Re: Pismo od komornika

Pisanie  juka 2015-02-10, 23:59

Też dostałam takie pismo i chyba wszyscy, którzy byli powiązani finansowo w jakiś sposób z Gantem. Chyba trzeba wysłać takie oświadczenie dla świętego spokoju, ale w sumie jest to irytujące, bo niby dlaczego mam tracić na znaczek pocztowy jak mnie to nie tyczy i cokolwiek wyjaśniać Mad . Też dzwoniłam i usłyszałam to samo....paranoja. A w ogóle jak to brzmi "dłużnik zajętej wierzytelności" Mad

juka

Liczba postów : 20
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Pismo od komornika Empty Pismo od komornika

Pisanie  krytyk 2015-01-27, 00:18

hello,
Wlasnie otrzymalem pismo od komornika p.Roberta Kapicy o złowieszczo brzmiącym nagłówku :"Zajęcie wierzytelności". Wierzycielem jest niejaki p. Muszkieta a dluznikiem Gant PMR
Czy Wy również otrzymaliście podobne pisma?
Zatelefonowałem do komornika i powiedziano mi ze wystarczy złożyć oswiadczenie o tym że nie jestem dłużnikiem Gant PMR. Niestety nie do końca jestem przekonany o celowosci tego pisma i skladaniu takich oswiadczen. Nie jestem tez prawnikiem i moze czegos nie rozumiem. Czy ktos wie o co dokladnie chodzi i potrafi w przystepny sposob wytlumaczyc...
Z gory dziekuje

krytyk

Liczba postów : 52
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach