Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak myslicie

4 posters

 :: Gant

Go down

Jak myslicie Empty Re: Jak myslicie

Pisanie  ola741 2009-11-12, 18:09

Witam wszystkich serdecznie:)
Na początku roku udało się nam pozbyć mieszkania na Kaszubskiej.Odkupił je od nas nie kto inny jak sam prezes Antkowiak Evil or Very Mad z małżonką.A tak na poważnie,to jestem szczęśliwa,że w końcu mogę spać spokojnie.Nie zarobiliśmy na tej transakcji ani grosza,wręcz przeciwnie...Gant przez ponad dwa lata obracał naszymi pieniędzmi.Czuję się oszukana i okradziona,ale nareszcie odetchnęłam.Ta sprawa z Kantem była dla mojej rodziny jak trucizna. Wspólnie z mężem kibicujemy Wam i trzymamy za Was Kochani kciuki,zebyście i Wy mogli spać spokojnie.
Pozdrawiam serdecznie Very Happy
Ola

ola741

Liczba postów : 1
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Jak myslicie Empty naglosnienie sprawy w mediach

Pisanie  Kat 2009-11-12, 12:53

Mozecie to naglosnic.
To juz nie jest smieszne.

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

Jak myslicie Empty Re: Jak myslicie

Pisanie  rom-x 2009-11-05, 17:45

Ja jestem za
to co się teraz dzieje to może sobie trwać jeszcze kilka lat, bez jakiegoś kopniaka ani miasto ani GANT nie zrobią nic więcej jak wymienianie się pismami

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Jak myslicie Empty Jak myslicie

Pisanie  cacy 2009-10-31, 22:06

Koledzy - koleżanki jak myślicie postarać się nagłośnić w mediach naszą sprawę - sądzicie że może to nam wyjść tylko na dobre jak już wszyscy w około będa wiedzieli że mieszkamy na terenie budowy ( tu rodzi się nasz problem .. ) !!! ??? na pewno plusem będzie to że właściciele Ganta mogę stracić trochę na swych akcyjkach mam nadzieję że Dużo i może tym sposobem dostaną po dupie ale czy to coś wniesie do naszej sprawy - - jestem cały czas mega nabuzowany tym że już ponad 10.000 PLn dopłaciłem do tego interesu w ostatnich 2 latach i miarka się przebrała - może macie jakiś inny pomysł i może ktoś wie coś nowego ????

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

Jak myslicie Empty Re: Jak myslicie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach