Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

co za baran wiercil wczoraj wieczorem?

4 posters

Go down

co za baran wiercil wczoraj wieczorem? Empty Re: co za baran wiercil wczoraj wieczorem?

Pisanie  Admin 2010-01-12, 23:43

Hej majki.
A co sądzisz o akcji wysyłania pisma do ganta, zdaje sie że jest to post poniżej?
pzdr
Admin

Admin
Admin

Liczba postów : 14
Join date : 13/04/2008

https://kaszubska15.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

co za baran wiercil wczoraj wieczorem? Empty to chyba nie remont

Pisanie  majki 2010-01-12, 23:03

Ciekawe, czy to przypadkiem nie było włamanie. Kto normalny wierciłby o tej porze??

Wstyd się przyznać..
..ale mnie zdarzyło się słyszeć brzęk narzędzi w biały dzień, który trwał z dobrą godzinę. Jednoznacznie skojarzyłem to z masterkującym sąsiadem.. bo kto by pomyślał!!! A to ktoś rozbrajał zamek i zabrał rower.

Następnym razem dzwonię na policję - choćby niepotrzebnie - i Wam też polecam!

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

co za baran wiercil wczoraj wieczorem? Empty Re: co za baran wiercil wczoraj wieczorem?

Pisanie  Kat 2010-01-09, 18:03

tez slyszalam to wiercenie...po 22. nawet nie wiem, czy przypadkiem nie po 23...

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

co za baran wiercil wczoraj wieczorem? Empty co za baran wiercil wczoraj wieczorem?

Pisanie  piotrunio 2010-01-08, 09:32

ciekaw jestem ktoremu to "sasiadowi" zebralo sie wczoraj na wiercenie wieczorem? mam nadzieje ze ten ktos wkrotce bedzie chcial sobie pospac i wtedy ktos mu to skutecznie wybije z glowy!! za taki brak szacunku do innych i chamstwo nalezy odpowiadac tylko chamstwem. szanowny panie z wiertarka jestes pan debilem!

piotrunio

Liczba postów : 1
Join date : 15/12/2009

Powrót do góry Go down

co za baran wiercil wczoraj wieczorem? Empty Re: co za baran wiercil wczoraj wieczorem?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach