Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

nie wesoło z Kantem coraz gorzej

4 posters

 :: Gant

Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Re: nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  maciej1 2012-10-18, 14:52

@rom-x/krytyk - Dzięki za info! czekamy zatem (jeszcze troche...Wink na dobre wieści Wink

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Re: nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  krytyk 2012-10-18, 14:36

Ja otrzymalem informacje od pani która zastepuje p.Iwone Przesieke w Gancie ze zlozyli juz dokumenty do sluzb/firm odbierajacych i pod koniec listopda jest szansa na zalkonczenie.Ile w tym prawdy to nie wiem ..... ale brzmi optymistycznie :-) Very Happy

krytyk

Liczba postów : 52
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Re: nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  rom-x 2012-10-17, 11:54

Prace postępują jak widać Smile skoro już nawet tabliczki ewakuacyjne powiesili i sprzęt gaśniczy został zaakceptowany to pewnie straż pożarna już działa, mam nadzieję że już niedługo dostaniemy jakieś info.

Jeżeli chodzi o KANTA to podejrzewam, że oni się tak spinają z tym budynkiem aby móc wykazać kasę od nas w swoich przychodach, bez zgody na użytkowanie inwestycja jest nie zakończona i nie ma z niej żadnego przychodu.

Btw. ale nam piękne barierki pierd.....li od frontu, nie mogę się napatrzeć (jestem ciekaw jaki przepis tego wymaga) a z tą bramką przed wejściem która jest troszeczkę za długa to już mistrzostwo Smile
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Prace adaptacyjne (wg. decyzji 442/12 Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego)

Pisanie  maciej1 2012-10-17, 10:11

Czy ktoś z Was ma informację odnośnie postępu prac adaptacyjnych (wg. decyzji 442/12 Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego) ? Czy coś się ruszyło w tej sprawie? Ostatnim pismem, jakie otrzymałem z Ganta to (datowane na 11 czerwca 2012) pismo odnośnie prac adaptacyjnych. Jeżeli dobrze rozumiem adaptacja jest wymagana aby budynek został w końcu odebrany przez Nadzór Budowlany...

ps. odnośnie sytuacji finansowej Ganta to ciężko cokolwiek powiedzieć, bo duża część deweloperów ma obecnie mniejsze/większe problemy finansowe- ale mam nadzieję, że nie oznacza to od razu bankructwa... Dodatkowo nie jestem pewiem czy umowy przedwstępne w formie aktów notarialnych (jak to proponował w swoim czasie Gant) cokolwiek by nam dały... Tak naprawdę tylko wpis do KW z aktem notarialnym daje nam pewność, że mieszkania są nasze...

Pozdrawiam,
Maciek

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Re: nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  folik 2012-09-04, 21:57

czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego odradzano nam podpisanie tych przedstępnych umów w formie aktu notarialnego?
Bo ja trochę wtedy skołowany zrobiłem jak wszyscy i nie podpisałem a z tego artykułu wynika że to na naszą korzysć jest ich podpisanie bo możemy stracić pieniądze i mieszkanai w razie plajty???

http://www.finanseosobiste.pl/artykuly/jak-podniesc-sie-z-upadku-dewelopera.html


Bardzo ważne jest, aby, podpisując umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego, zapewnić sobie zabezpieczenie w postaci wpisu roszczenia o przeniesienie własności lokalu na nabywcę w księdze wieczystej.

Może czas podpisać te umowy???

folik

Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  rom-x 2012-09-03, 23:55

Właśnie pojawił się artykuł pt "Gant - deweloper nad przepaścią" nie wróży to najlepiej naszym sprawom. Niech dadzą akty i byle nie mieć z nimi nic więcej wspólnego

http://mkaczmarczyk.blox.pl/2012/09/Gant-deweloper-nad-przepascia.html

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

nie wesoło z Kantem coraz gorzej Empty Re: nie wesoło z Kantem coraz gorzej

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach