Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Uciążliwy hałas od mieszkańców lokalu numer 35

2 posters

Go down

Uciążliwy hałas od mieszkańców lokalu numer 35 Empty Re: Uciążliwy hałas od mieszkańców lokalu numer 35

Pisanie  krytyk 2015-01-27, 23:41

Nie rob nic. Tylko wzywaj od razu policje. Jak dostana 2 -3 razy mandat po 500 zł to zabraknie im na alkohol.
Mozna bawic sie gdzie indziej. niestety sam to przechodzilem i prosby grozby ne pomogly.tylko kary finansowe.
Powodzenia

krytyk

Liczba postów : 52
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

Uciążliwy hałas od mieszkańców lokalu numer 35 Empty Uciążliwy hałas od mieszkańców lokalu numer 35

Pisanie  Kaszubska_mieszkaniec 2014-12-13, 23:11

W ostatnim czasie, coraz częściej i do coraz późniejszej pory, lokatorzy mieszkający w lokalu numer 35 na trzecim piętrze urządzają hałaśliwe imprezy.
Zwrócenie im uwagi, że hałas nie pozwala zasnąć w godzinach nocnych nie odniosło żadnego rezultatu. Za pierwszym razem dopiero groźba wezwania policji przyniosła jako-taki skutek.
Mam wrażenie, że młodzi ludzie zamieszkujący ten lokal urządzili sobie tam prywatną dyskotekę. Wczoraj impreza znowu trwała do późnych godzin nocnych. Najgorszy jest fakt, że ostatnio trudno nawet zwrócić tam komuś uwagę, bo osoba otwierająca drzwi sprawiła wrażenie nietrzeźwej.

Zważając, że mieszkanie sąsiaduje bezpośrednio z co najmniej trzema innymi lokalami licząc sąsiadów nad i pod spodem) pewnie nie jestem jedyną osobą, której imprezy prawdopodobnie studentów nie dają w nocy spać.

Czy ochrona powinna zainterweniować, jeżeli poprosi się o pomoc przy przekonaniu najemców do przestrzegania ciszy nocnej?
Czy mógłby mi ktoś podać aktualny namiar do zarządcy budynku lub właściciela lokalu?

Kaszubska_mieszkaniec

Liczba postów : 1
Join date : 13/12/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach