Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

+4
maciej1
gosiapr
Lets_Go
rom-x
8 posters

 :: Gant

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  nowy 2013-03-18, 10:53

w piatek dostalam takie info z Ganta:
"Witam serdecznie. Od tego poniedziałku możemy umówić się na akt. Proszę wskazać termin kiedy Państwu odpowiada "

Czty moze ktos ma wzor aktu notarialnego??

nowy

Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2013

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2013-03-15, 10:58

Czyli tak jak, przypuszczałem, narobili syfu z tymi aktami współwłasności i teraz ciężko im to doprowadzić do końca. Przez jedną osobę reszta ponosi straty. Przestańmy płacić zaliczki i koszty utrzymania budynku niech poniosą współwłaściciele to od razu zrezygnują.
Co do sytuacji GANTA to nie jest ona najlepsza, kurs na giełdzie leci na łeb, zarząd rezygnuje, różowo nie jest
Oby to się jak najszybciej rozwiązało i już więcej nie mieć nic wspólnego z tą firmą
pzdr

@ Maciej, do kogo wysyłasz zapytania? napisz adres to też będę się dopytywał

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  gosiapr 2013-03-07, 21:48

Problemy As Bau nie tyle przekładają się na Ganta, co na mój niepokój :-)). Ten deweloper wybudował osiedle Gagarina, w którym od 3 lat mieszkańcy (w tym moja kumpela), podobnie jak my nie mają aktów notarialnych. Ale As Bau nie podaje przyczyny tylko zwodzi i wciąż zmienia siedziby na tańsze! Udzielił mi się nastrój koleżanki... Pozdrawiam Gosia

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  maciej1 2013-03-07, 09:11

A można wiedzieć jakie dokładnie problemy i jak się przekładają na Ganta ?
btw. Tydzień temu, jako odpowiedź na moje pytanie odnośnie terminu zawierania umów notarialnych, otrzymałem następującą informację:
"dokumenty już praktycznie są gotowe do zawarcia z Państwem umów sprzedaży, problem natomiast jest z jednym z nabywców mieszkania z tej inwestycji, który to podpisał z nami umowę nabycia udziałów w 2009r i teraz musimy z nim podpisać akt zniesienia współwłasności. Niestety nie spieszy się z tym i mimo naszych nalegań dwukrotnie nie udało się w wyznaczonym terminie podpisać tej umowy. Możliwe , że nastąpi to w tym tygodniu."
Może ktoś z Was ma więcej szczegółów na ten temat?
Pozdr.Maciek

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  gosiapr 2013-03-07, 00:21

Znowu niepokój wzrasta, firma as baum ma kłopoty.
Czy nasze się jeszcze nie skończyły???

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2013-02-28, 16:35

Luty się kończy a tu cisza, ktoś może ma jakieś nowe informacje odnośnie aktów ?

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  maciej1 2013-02-10, 01:44

Jak na razie to wciąż czekam na kontakt i umówienie terminu podpisania aktu.... (miało być w styczniu'2013...) P.S. czy ktoś z Was ma może też garaż?

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2013-02-01, 14:22

Czy do kogoś się odezwali z aktami ? miało być druga połowa stycznia a tu idzie luty i cisza. Tak pytam bo niby już przyzwyczaił nas GANT, że nie można im wierzyć zwłaszcza w głoszone przez nich terminy ale może losowo wybierają kolejność i komuś się poszczęściło ?

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  gosiapr 2013-01-09, 16:23

Pozytywne wieści skłaniają do chłodzenia dużej ilości szampana

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  krytyk 2013-01-09, 16:11

Budynek przeszedl odbior.Wysylali pisma przeciez.Moze masz zly adres u nich w bazie .
Wszystko podobno zmierze w dobrym kierunku....

krytyk

Liczba postów : 52
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2013-01-09, 12:38

żadnych informacji jak do tej pory Sad , ta firma już nauczyła cierpliwości więc miesiąc w tą czy w tą nie robi różnicy

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Kontakt z GANT'a w spraie podpisania aktów notarialnych

Pisanie  maciej1 2013-01-09, 11:58

Czy kontaktował się już ktoś z Wami z GANT'a w sprawie terminów podpisywania aktów notarialnych? Według zapowiedzi GANT miał kontaktować się z nami na początku roku... pozdrawiam/Maciek

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2012-11-25, 21:26

uszkadzają samochody .....

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  gosiapr 2012-11-25, 17:19

Wierzę, że wraz z aktami notarialnymi powróci temat portiera albo kamer, bo znowu podlewają nam budynek......

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2012-11-22, 11:20

Ja nie mam problemu z garażem, dla mnie już nie starczyło. Super informacja, dzięki. Czekam na wiadomość od KANTA
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Telefon z Ganta

Pisanie  maciej1 2012-11-21, 23:11

Wczoraj zadzwoniła do mnie miła Pani z Ganta i poinformowała, że "Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie" i że będą niedługo ustalać daty podpisywania aktów notarialnych. Dodatkowo z uwagi, że mam także garaż - zapytano mnie czy chciałbym mieć niezależne księgi wieczyste - tak abym w razie czego mógł sprzedać mieszkanie i garaż osobno. Jednak z rodzieleniem KW wiąże się dodatkowa opłata związana z różnicą VAT (23% - 7% = 16% ceny garażu). Zastanawiam się czy warto bo to konkretne pieniądze... Dajcie znać co u Was, dzwonili już do kogoś czy byłem pierwszy? Pozdrowienia!

maciej1

Liczba postów : 16
Join date : 05/01/2009

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2012-11-18, 13:48

Warum? chodzi o podatek? w moim przypadku przez różnicę kursową i tak się nie opłaca Sad

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  gosiapr 2012-11-17, 13:10

A i moja radość będzie wielka, 5 lat stresu chyba wystarczy. Szkoda tylko, że mieszkania nie bedzie można sprzedać przez kolejne 5 lat Sad

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2012-11-16, 11:49

Jak dostanę takie zaproszenie to będzie większe święto niż kilka 11 Listopadów razem wzięte, Trzeba będzie jakąś imprezę w budynku z tej okazji urządzić Smile

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty TAAAAK

Pisanie  Lets_Go 2012-11-15, 21:49

Obiło mi się o uszy, że ponoć dzisiaj Gant otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku przy ulicy Kaszubskiej 15. Czekamy teraz już tylko na zaproszenia do podpisywania umów notarialnych.

Lets_Go

Liczba postów : 7
Join date : 15/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  rom-x 2012-11-14, 12:16

Tak się zastanawiam, bo napracowali się sporo

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ? - Page 2 Empty Re: Ktoś wie czy budynek przeszedł odbiór ?

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach