Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

I wszystko jasne !!!

+15
marek.klonowski
psk
Lets_Go
majki
maciej1
pazziu1
gosiapr
cocorosie
BigBo
Kat
rom-x
folik
RafMaj
Torgill
cacy
19 posters

 :: Gant

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  rom-x 2010-07-19, 10:22

a tak mi przyszło do głowy aby ten link tu umieścić mam nadzieję, że skorzystamy z opcji pozwu zbiorowego może to poruszy KANTA, bo na razie cisza

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8151564,Od_dzis_latwiej_zlozyc_pozew_zbiorowy.html

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Torgill 2010-07-02, 17:35

Jestem po kolejnej rozmowie telefonicznej z p. Iwoną Pasieką.
Cóż się okazuje? Otóż nadal nic.
Podobno jakiś ważny urzędnik z WINB jest na urlopie i wraca dopiero w przyszłym tygodniu. Pani Iwona powiedziała, ze najlepiej dzwonić koło 15 lipca.
Tyle, że podobne zapewnienia słyszałem dzwoniąc na początku czerwca (będą najpóźniej w połowie miesiąca), nie mówiąc już o "obietnicach", że akty notarialne będą najpóźniej w czerwcu.
Oto jak w naszym kraju ma się obywatela głęboko w dupie - jak mieszkaliśmy nielegalnie, tak sobie jeszcze pomieszkamy.

Torgill

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Kat 2010-06-17, 17:43

zreszta gant ma teraz nowe inwestycje. tutaj kase juz dostali, wiec moga nas olac sikiem prostym.

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Kat 2010-06-17, 17:34

gosia, te zdjecia byly kiedys na stronie ganta. jeszcze jak przy kaszubskiej bylo ich nowa inwestycja. ktos dobrze pomyslal i je sobie zapisal.

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  gosiapr 2010-06-17, 10:04

Cocorosie szukam tych zdjec od 2 lat, ja kupujac mieszkanie mialam byc na samej gorze! czyli na 6 pietrze od pln wsch strony, takie wlasnie zdjecia towarzyszyly zakupowi mojego mieszkania, malo tego w Gancie stala makieta takiego budynku, nikt nie poinformowal mnie o zmianie pplanow zabudowy. Bede miala dowod. Mozna wiedziec skad te zdjecia ? pozdrwiam.

gosiapr

Liczba postów : 38
Join date : 14/10/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-06-16, 11:25

Byłem - długo rozmawiałem - bez konkretów i rzeczowych - ostatecznych uzgodnień ... czekają na odp z wojewódzkiego która ma lada chwila nadejść - nie będę się rozwijał bo nie ma sensu ....

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Torgill 2010-06-03, 21:14

Witam!
Nie odzywałem się, bo jeszcze nic nie wiadomo. Pani Iwona poinformowała mnie, że WINB jeszcze nie wydał decyzji i "jest ona spodziewana po długim weekendzie". Czyli myślę, że w okolicach 15 czerwca będzie coś wiadomo. Kontrolnie zadzwonię w przyszłym tygodniu. Jak będzie coś wiadomo to się odezwę.

Torgill

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  rom-x 2010-06-01, 08:36

czyli czekamy na kolejne jakiekolwiek info do końca czerwca ?
Niedawno się dowiedziałem że roszczenia finansowe w sprawach cywilnych przedawniają się po trzech latach o ile ktoś w sądzie nie złoży wniosku o ich uznanie, z tego wynika że z GANTEM tak czy siak będziemy mogli walczyć o odszkodowanie za straty poniesione jedynie w ciągu ostatnich trzech lat. Czyli przedłużanie sprawy GANTOWI aż tak nie szkodzi jak nam Sad

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-05-23, 21:16

Fakt walki o zachowanie strony wizualnej bydynku jak najbardziej szanuję i też mi na tym zależy ale do czasu kiedy nie będę pewny że jestem 100 % włascicielem mieszkania nie bedę w stanie się skupić na tym elemencie - tym bardziej że mam mieszkanie w strefie "zrzutu" Mad

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cocorosie 2010-05-23, 20:42

cacy-
a) ta żałosna od strony technicznej wizualka jest z pracowni (chyba lepiej mówić o nich ludzie z uprawnieniami) która projektowała ten budynek, to jest na 95% kształt i kubatura budynku na którą Kant dostał pozwolenie pierwotne, jest dominanta której nikt by nie kwestionował
b) być może tu nie będziesz mieszkał, ale uszanuj fakt, że jednak gro osób ma zamiar tutaj mieszkać w miarę normalnych warunkach, dlatego rozwodzenie się nad "kamyczkami" wydaje się być dla nich ( w tym dla mnie) jednak zasadne

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-05-23, 20:09

No dzięki za info - niestety moje mieszkanie znajdzie się chyba w opcji wyburzeniowej :[ ale nie ma tego złego ... już z prawnikiem kombinujemy jak decyzja będzie ostateczna jak dorwać się Kantowi do gardła aby zgarnąć odpowiednie "odszkodowanie" ... bo bez prawomocnej i ostatecznej decyzji co do naszego budynku stoję w martwym miejscu bo niby jaki im udowodnię winę,,,,

No ale apropo zdjęć to skąd taka wizualizacja - czyjego autorstwa sa to foty ??? i dlaczego to tak ma wyglądać?
jeżeli to jest jakaś finalna opcja to po co mi kamyczki i inne tematy skoro i tak zaraz będe bez mieszkania
clown

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cocorosie 2010-05-23, 20:00

gant odwołuje się i teraz czekać mamy miesiąc na kolejną decyzje,
btw "szkoda" mi tej Pani Iwonki, musi cały czas nam te makarony na uszy nawijać, chciałbym żeby każdorazowo prezes za to się tłumaczył, może wówczas znaleźliby jakieś rozwiązanie. Ale po to prezes zatrudnił sobie Panią Iwonkę żeby mieć nas głeboko w czterech literach
z rozmowy z zeszłego tygodnia jeszcze takie małe info: należy ganta informować o każdym pomyśle jaki się ma na budynek, niby biorą wszystkie uwagi mieszkńców, ale nie moga nic zrobić (np. obłozyć parteru kamieniem) bo wowczas musieliby wystepować o nowe PNB.
Jakie macie propozycje zmian dotyczących zwiększenia funkcjonalności budynku?
Oto moje:
- obłożenie parteru kamieniem (moze byc taki sam jak w ich budynku na pomorskiej) w przeciwnym razie za pare lat okoliczny element wyskubie i wydłubie wszystkie ściany
- pozakładanie czujników ruchu na klatkach, tak aby nie płacić niepotrzebnie za prąd, oczywiście to powinno być uwzględnione przy projekcie budynku, ale Kant wyciskaniu jak najwiekszej kasy z metra kwadratowego, doszedł do wniosku, że czujka za 20 pln to wydatek na korytarzu gdzie sprzedaje sie powiedzmy 4 mieszkania za milion, to zdecydowanie za dużo, chyba powinniśmy się cieszyć że w ogóle raczyli nam okna wstawic!
- kamery plus osoba pilnująca
- stworzenie parkingu dla rowerów w pomieszczeniu na parterze

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-05-23, 19:47

Jakieś 3-4 tygodnie temu rozmawiałem z Panią Iwoną Pasieką - rozmowa długa ale bez konkretów - takie potyczki słowne uskuteczniam już od 2 lat i są one o kant ( gant ) dupy rozbić..
No to może teraz będziesz taki miły i rozwiniesz wątek wtedy jutro znów postaram się przyatakować Panią Iwonkę What a Face

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cocorosie 2010-05-23, 17:56

Cacy a powiedz mi kiedy ostatni raz byłeś w gancie się zapytać o cokolwiek?, to powiem Ci czy jest coś nowego Smile

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-05-23, 13:19

wow a skąd ta wizualizacja - czy jest w sprawie coś nowego ??????????????? bardzo jestem ciekaw !

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cocorosie 2010-05-22, 19:40

I wszystko jasne !!! - Page 4 Kaszubskafot1
I wszystko jasne !!! - Page 4 Kaszubskafot2
I wszystko jasne !!! - Page 4 Kaszubskafot3

Jeżeli ktoś ma mieszkanie które nie istnieje na tych wizualkach być może będzie musiał w pierwszej kolejności znaleźć sobie nowe Crying or Very sad

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cocorosie 2010-05-17, 22:18

już nawet i podpierdalać im się nie chce? hi hi

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Kat 2010-05-17, 21:15

o! w koncu ktos to nazwal po imieniu:)

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-05-17, 16:32

i? są jakieś nowe pseud-informacje od Ganta ? jakieś nowe podpierdalanie ?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Torgill 2010-05-16, 11:57

W poniedziałek będę dzwonił do GANTa dowiedzieć się co z decyzją WINB. Była spodziewana w połowie maja, więc akurat jest na to czas. Jeśli czegoś się dowiem, to napiszę na forum.

Torgill

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Odwoływanie w nieskończoność

Pisanie  BigBo 2010-04-02, 22:33

Witam,

Rzadko wypowiadam się na forum, choć śledzę na bieżąco sytuację. To że PINB wydał decyzję to już krok do przodu, oby nie w przepaść. Istotne jest co jest w decyzji i jakie jest jej uzasadnienie ale chyba tego się nie dowiemy, chyba że Gant to udostępni. Od decyzji PINB przysługuje rzeczywiście odwołanie do Wojewódzkiego Inspektora a potem do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, natomiast procedura daje kilka możliwości, i trudno o nich pisać jak nie wiemy co jest w decyzji, bo to jest istota. Całe postępowanie odbywa się w oparciu o Ustawę Prawo Budowlane, która daje także możliwości rozwiązania tej sytuacji. Pamiętajmy, że prawdopodobnie Gant za wszelką cenę nie chce przyznać się do tego, że wybudował nieruchomość niezgodnie z wydaną decyzją, czyli zamiast dominanty powstały dwie dodatkowe kondygnacje. Stanowisko Ganta w mojej ocenie blokuje także działania PINB, który wszczął z tego co wiemy procedurę naprawczą, ale Gant zapewne w tej procedurze nic nie zmienił w projekcie tylko dalej w zaparte pokazał 8 kondygnacji, zamiast 6 z dominantą w dwóch następnych do 50% powierzchni poniższych kondygnacji, więc ktoś w PINB mógł się wkurzyć. Dużo by pisać i sam nie wiem jaki będzie finał tej sytuacji, ale jak Gant nadal będzie udowadniał że jest wszystko OK to może skończyć się niezbyt dobrze. Z doświadczenia wiem jedno jak się urzędnik zatnie to nic dobrego z tego nie będzie.
Jeżeli ktoś podpisał akt o współwłasności to jako strona w postępowaniu może i powinien otrzymać do wiadomości decyzję od PINB, więc jeżeli ktoś ma tę decyzję lub jest współwłaścicielem, to proszę o info na forum i może podzieli się kopią decyzji, co umożliwi nam wgląd od uzasadnienia. Tyle mi przychodzi do głowy a reszta to tylko wypociny nie służące sprawie,

pozdrawiam wszystkich[justify]

BigBo

Liczba postów : 3
Join date : 28/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  rom-x 2010-04-02, 17:55

Dzięki za info Torgill
znaczy się w końcu mamy jakąkolwiek decyzję PINB po tylu latach,
teraz pytanie czy jeżeli WINB ( przypuszczam że to taki skrót) ją uchyli to zabawa z PINB zacznie się od nowa ? czy miasto będzie musiało wydać zgodę na użytkowanie budynku?

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Torgill 2010-04-02, 14:14

PINB odmówił uznania projektu zamiennego GANTa. Zaraz po świętach będzie odwołanie do inspektora Wojewódzkiego - na decyzję trzeba będzie czekać jak zwykle ustawowe 30 dni, ale patrząc na wszystko co się dotychczas działo pewnie trochę dłużej.

Torgill

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  cacy 2010-03-25, 11:27

qrwa to już nie jest śmieszne.....

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Torgill 2010-03-25, 00:33

PINB nadal nie wydał decyzji...

Torgill

Liczba postów : 38
Join date : 01/05/2008

Powrót do góry Go down

I wszystko jasne !!! - Page 4 Empty Re: I wszystko jasne !!!

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach