Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

+20
juka
Kris
r.tschirch
Kat
marty
gosiapr
BigBo
marek.klonowski
taterki
Karolina
buntaro
MADZIA1
mieszkanka
krytyk
Admin
marysia
folik
rom-x
cocorosie
cacy
24 posters

 :: Gant

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-12-09, 21:27

i?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-12-08, 14:06

PN mieści się na Placu Solidarności, w budynku nr 1-3 chyba, na trzecim piętrze, po prawej stronie. To ten duży budynek między CUPRUM a Salonem Black&Red&White.

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  majki 2009-12-08, 11:49

Nadal jestem chętny by pójść w środę. Napiszcie proszę gdzie się spotykamy - rozumiem, że pod urzędem (mógłby ktoś podać adres?).

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-12-08, 11:45

Hej czekałem i czekałem z odpowiedzią co do spotkania i terminu i niestety ja nie moge dołączyć gdyż dopadło mnie chyba coś sezonowego i trzyma już prawie od 2 tygodni a w związku , szczegóły pozostawię sobie ale myślę że jak by mnie ktoś zobaczył w PN to i tak by unikał dialogu z moja osobą - i teraz rodzi się pytanie czy Wy pomimo wszystko idziecie tam czy też może termin uległ/ulegnie zmianie?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  Kat 2009-12-02, 00:11

ja raczej po 20:00

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2009-12-01, 16:22

Stowarzyszenie jak najbardziej
niestety do PN nie wyrwę się jestem z reguły dostępny dopiero po 18 Sad
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  majki 2009-12-01, 14:00

Pasuje! Smile

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-12-01, 13:56

Jesteśmy umówieni na środę 9.12.2009 na godzinę 15! Choć jest jeszcze możliwe spotkanie o 12, 13, 14. Nie wiem jak wy ale ja pracuję i 15 będzie ok. Jak wolicie wczesniejszą godzinę, dajcie znać, zmienię.

K8

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-11-30, 22:40

Ok mi tez pasuje przyszła środa - ps. tam trzeba się jakoś zapowiadać :]
Oczywiście możemy się zgrac pod blokiem o danej godzinie - jakies propozycje?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  majki 2009-11-30, 13:47

Zatem umówmy się na przyszłą środę. Cacy - zadzwonisz i umówisz nas? Może wypadałoby się wcześniej spotkać by pójść do urzędu z wspólnym stanowiskiem/interesami. Co myślicie? Dla mnie każdy termin odpowiedni - dostosuję się do Was.

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-11-28, 13:02

A tak w ogóle, to ja już wolałabym kogoś z Was poznać osobiście i pogadać bez kompa tażSmile

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-11-28, 12:55

Ja też. Mogę zadzwonić i umówić nas na spotkanie, tylko wskażcie datę. O ile pamietam przeważnie PN przyjmuje w środy, od 9 do 16.30.

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  Kat 2009-11-27, 23:43

ja jestem zainteresowana!

Kat

Liczba postów : 67
Join date : 21/01/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-11-27, 20:21

Panowie poszukuję konkretnych osób aby umówić się z dogodnym terminie i udać się delegacją do PN - proponuję to uczynić jeszcze w I połowie grudnia - ktoś zainteresowany?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-11-27, 12:13

Dokumentu żadnego nie mam. Można to ustalić chyba w PN. Ponoć wystapili o pozwolenie na użytkowanie jesienią 2007 r. PN ma miesiąc na weryfikację. Jak mu się nie podoba to wszczyna postępowanie. Trzeba by było sprawdzić w ustawie prawo budowlane. I że szybko dostali odmowę. Tak słyszałam tylko.

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-11-26, 20:33

I jeszcze jedno - pyt do K8 - skad wiesz i czy jestes w stanie to jakos udowodnic ze przy podpisywaniu umowy Gant wiedział o nadchodzących problemach - jest mi takie info niezmiernie potrzebne do sprawy .

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-11-26, 20:32

Oczywiście ja też się zgłaszam !

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  K8 2009-11-26, 15:47

Witam.

To jestem chętna do współpracy w ww. zakresie. Popieram pomysł i chętnie przyjdę na spotkanie. Najlepiej juz w przyszłym tygodniu, po godzinie 17. Proszę o wskazanie konkretnej daty/godziny, dostosuję się.

K8

K8

Liczba postów : 13
Join date : 08/05/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  majki 2009-11-26, 14:54

Witajcie,
Zachęcam wszystkich bardzo gorąco do zapoznania się ze statutem stowarzyszenia i przybycia na spotkanie założycielskie. Wiem, że wiele osób nie ma podpisanej umowy w formie aktu notarialnego i z tego powodu ma obawy przed wchodzeniem Gantowi w drogę. Nie mniej jednak zrzeszeni w stowarzyszeniu nie koniecznie musimy iść od razu do sądu, wpierw należałoby ustalić co dokładnie dzieje się na linii Gant - urząd. Z tego co wiem, kilka osób dowiadywało się na własną rękę. Chciałbym byśmy wszyscy (jako stowarzyszenie) byli świadomi obecnej sytuacji i możliwych sposobów rozwiązania. Przypuszczam, że wszyscy już wiemy, że budynek został wybudowany niezgodnie z lokalnym planem zagospodarowania miasta i p. Iwona, z którą większość z nas podpisywała umowy, wiedziała o tym dawno temu. Wiadome jest również, że urząd ma zastrzeżenia co do dominanty oraz liczby miejsc parkingowych. Pewnie słyszeliśmy również, że prawdopodobnie budynek zostanie całkowicie lub w części rozebrany - 7 i 8me piętro. Pytanie co na to wszystko nasz deweloper? Jakie widzi rozwiązania? Wyobrażacie sobie Państwo, że pewnego dnia zostanie odcięty prąd, woda i ogrzewanie a budynek będzie powolutku rozbierany? Co z właścicielami tych mieszkań? Być może spółka otrzyma karę za samowolę budowlaną. Ciekawe jakie scenariusze przewiduje sam Gant - zaproponuje zwrot pieniędzy czy mieszkania w innej inwestycji? Może ma jakieś inne pomysły. Mam nadzieję, że działalność stowarzyszenia pozwoli nam mieszkańcom i właścicielom najpierw na zrozumienie powagi sytuacji w jakiej jesteśmy, możliwych do podjęcia kroków i zadziałania w celu uzyskania naszej własności.
Tak jak pisałem do zawiązania stowarzyszenia potrzeba minimum trzech członków. Proponuję zorganizować spotkanie zawiązujące stowarzyszenie, wcześniej proszę wszystkich zainteresowanych przeczytaniem propozycji statutu, tak by w wersji końcowej był dostępny na spotkaniu. Jeśli chodzi o termin, to jestem otwarty na wszelkie propozycje - im wcześniej tym lepiej dla nas.

Statut dostępny jest pod adresem: http://docs.google.com/View?id=dcnx2fn6_10f97b5rhs
Pozdrawiam,
Michał

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  majki 2009-11-13, 15:20

Witajcie,

Przygotowałem wstępną wersję statutu stowarzyszenia zwykłego - przy którym rejestracja jest szybsza i mniej biurokracji, wystarczą 3 osoby. Zachęcam wszystkich do czytania i współtworzenia dokumentu. Treść dokumentu jest dostępna pod adresem: http://docs.google.com/Doc?docid=0AaYDdTNLS1eRZGNueDJmbjZfMTBmOTdiNXJocw&hl=pl . Proszę o wiadomość na priv osoby zainteresowane edytowaniem statutu - odeślę zaproszenie do edycji dokumentu.
Więcej informacji na temat stowarzyszeń znajdziecie pod adresem: http://mojafirma.infor.pl/poradniki/205,1138,Jak-zalozyc-stowarzyszenie.html .
Mam nadzieję, że uda nam się sprawnie założyć stowarzyszenie i rozpocząć działalność.

Pozdrawiam,
Michał

majki

Liczba postów : 12
Join date : 30/04/2009

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-10-07, 16:56

Witam

No w piśmie wyjaśniającym do banku stwierdzili że czerwiec 2010 jest data możliwą ale wcale nie pewną to taki strzelanie na oślep i tyle ...

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2009-10-07, 13:05

cacy czy to info o czerwcu pewne ?? ktoś w ogóle miał kontakt ostatnimi czasy z GANTEM ? ja liczyłem na tradycyjny list pod koniec sierpnia od KANTA ale się przeliczyłem, na mejle też jakoś nie odpowiadają. Bank na razie mi się nie czepia ale co miesiąc płacę ubezpieczenie tego kredytu a to mi się bardzo nie podoba
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2009-10-07, 10:03

Mocno to mało powiedziane - ile razy można aneksować umowę kredytową tłumacząc się cały czas tymi samymi naiwnymi wymówkami ...

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cocorosie 2009-10-06, 16:58

Cacy,
Niestety nie pomogę Ci w kwestii banku Sad
Mocno juź jest zniecierpliwiony?

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Nędza !!!

Pisanie  cacy 2009-10-05, 16:55

Ciekawe czy ktoś tu jeszcze zagląda - ale może ktoś będzie zainteresowany informacją z ubiegłego tygodnia że kolejnym terminem jaki sobie wstępnie wyznacza po raz kolejny Kant na uzyskanie pozwolenia to czerwiec 2010 ( wyznacza to może z duże słowo ) o taka kolejna ściema terminowa .

Takie małe pytanie na marginesie czy ktoś z Was miał już jakieś problemy z bankiem w związku z brakiem aktów???
Jeżeli tak to miły by był krótki opis tematu - pytam bo ja mam coraz większe - już nie piszę o kwestiach finansowych ale formalnych...

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach