Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

+20
juka
Kris
r.tschirch
Kat
marty
gosiapr
BigBo
marek.klonowski
taterki
Karolina
buntaro
MADZIA1
mieszkanka
krytyk
Admin
marysia
folik
rom-x
cocorosie
cacy
24 posters

 :: Gant

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  krytyk 2008-11-28, 01:49

Mam nowe info.Podobno ekspertyzy o ktorych nam pisali 09.09.2008 okazaly sie niepotrzebne, ale nadzor chce znow cos innego.Podobno kant dostal pismo wczoraj lub przedwczoraj w tej sprawie i na razie chce zapznac sie z nowymi wymogami nadzoru budowlanego.Najgorsze jest to ze nie potrafili powiedziec o co chodzi tlumaczac sie ze musza dokladnie zapoznac sie ze swiezo otrzymanym pismem.Pewnie znow nas zapewnia o swojej doglebnej starannosci i poprosza o kolejne miesiace cierpliwosci.

krytyk

Liczba postów : 52
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Kant

Pisanie  cacy 2008-11-27, 01:35

Ja dzis wysłałem do Pani Katarzyny Zadwornej ( prawnik kanta ) maila z prostym pytaniem - czy tak jak deklarowali w przeslanych pisemkach cały ten Kantowski shit zakończy się z końcem roku bo w przeciwnym razie za ubezpieczenie kredytu na kolejny roku musze wydać 3000 PLN a to już mnie bardzo wqr..
Czekam na odpowiedź - zapowiedziałem przy okazji ( mam umowę przedwstępną w formie aktu ) że jak bede musial faktycznie zaplacic za to to bede dociekal na drodze postepowania sadowego czy czasem ten pieprzony Kant jest winny - bo jak tak to będe zgodnie z zapisami umownymi wymagał zwrotu moich dodatkowych kosztów .
No ciekawe co i czy mi odpisze ...
Jestem juz bardzo zirytowany - ale jeszcze bardziej irytuje mnie ta ogolna cisza ze strony zainteresowanych finalizacją sprawy.
Pozdrawiam

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  mieszkanka 2008-11-26, 21:37

Czy ktoś ma jakieś nowe wiadomości? Był może u pani dyrektor/kontaktował się telefonicznie?

mieszkanka

Liczba postów : 32
Join date : 22/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2008-11-25, 10:08

a może i nasz KANT ma taki problem ?? i nie chce płacić? nic tylko się domyślać

"Przed oficjalnym odbiorem lokali przez nadzór budowlany nie ma mowy o użytkowaniu mieszkań - podkreśla Małgorzata Boryczko, dyrektorka powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego - W sytuacji, gdy deweloper dopuszcza do tego, że w niedokończonej inwestycji ktoś mieszka, dostaje karę, nawet do 200 tys. zł."

cytat pochodzi z artykułu:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5985496,Woda_z_placu_budowy_truje_mieszkancow.html

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty akty notarialne

Pisanie  Gość 2008-11-04, 21:00

Co tak tu cicho? Wszyscy dostali akty notarialne? Very Happy

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2008-10-08, 00:04

Trudno powiedzieć czy mamy się tym sami zająć, możemy jedynie sprawę nagłośnić co nie będzie korzystne dla KANTA ale może się też przeciwko nam obrócić np KANT powie a czekajcie sobie na te akty jeszcze 5 lat. Problem w tym że nie wiemy gdzie jest problem na linii KANT - UM i kogo obwiniać. Na pewno kochanego developera za brak informacjii

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Ping pong

Pisanie  mieszkanka 2008-10-07, 20:53

Dwa tygodnie temu odwiedziłam Ganta by dowiedzieć się co u nich słychać. :>
Przyjęła mnie wtedy pani dyrektor Iwona P., która już osobiście zajmuje się naszą inwestycją.
Dowiedziałam się, że lada dzień będą dysponowali decyzją z urzędu miasta dotyczącą ekspertyzy budynku, o której mowa w naszych pismach.
W zeszłym tygodniu zadzwoniłam do Ganta i dowiedziałam się, że ekspertyza nie została przyjęta bo potrzebne są pisemne wyjaśnienia ze strony naszego inwestora. Pani dyrektor mówiła mi wtedy, że prezes Gant wybiera się w tej sprawie do urzędu na rozmowę z dyrektorem i że nastąpi to w najbliższych dwóch tygodniach. Pani dyrektor jest bardzo miłą osobą. Twierdzi, że za wszystko odpowiedzialny jest urząd, a oni nie mogą za wiele zrobić w tej sytuacji. Ciekawe jakie to zastrzeżenia miał urząd? Na to pytanie nie uzyskałam żadnej konkretnej odpowiedzi. Powoli nie wiem co o tym myśleć. Może powinniśmy coś podziałać samodzielnie. Co myślicie?

mieszkanka

Liczba postów : 32
Join date : 22/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty jakaś cisza w eterze

Pisanie  rom-x 2008-10-07, 09:52

Czy ktoś się coś dowiadywał usłyszał jakieś ploty od Kanta/ UM itp. i jest chętny aby się podzielić. Jak na razie status naszych wymarzonych aktów jest taki jak w liście z początku września ?
pozdrawiam

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2008-09-16, 10:14

A co w tych pisemkach ?? można prosić o streszczenie ?? bo nie bardzo mam możliwość odebrania korespondencji
pozdrawiam

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty :]

Pisanie  cacy 2008-09-15, 16:21

No i co dostaliśmy pisemka od Kanta więc czekamy grzeczniutko do zimy - a potem do wiosy i do lata ..... lol!

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cocorosie 2008-08-27, 11:37

folik napisał:
No w ramach przeprosin ...
Folik, błagam Cię, w ramach przeprosin (np. za złą pogodę) to oni kupią prezesowi świeże kwiaty na biurko, a nie jakiś tam głupi i nikomu niepotrzebny czujnik Very Happy
Widziałeś jak wyglądają klatki kamienic, ciesz się że w ogóle mamy światło i co niedziela rzucaj na tacę w podzięce że kantowscy (broń boże nie myl ich z Immanuelem Kantem, a już na pewno nie z jakimkolwiek przejawem myślenia) architekci przewidzieli łaskawie taką możliwość.
To że mamy XXI wiek i to że płaciłeś kosmiczne pieniądze za, jeszcze nie swoje cztery kąty, nie upoważnia Cię do wymagania od Ganta zainstalowania czujki za 50 pln! cyclops
Pozdrawiam wszystkich którym jeszcze humor dopisuje, a najbardziej nasze zawsze uśmiechnięte, naćpane i służące znajomością kodów dzieci dzielnicy/ulicy Smile

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  folik 2008-08-26, 17:33

No dokładnie opadają Smile
No w ramach przeprosin mógłby Gant ufundować fotokomórki do światła żeby nie trzeba było klikać w kontakty tak jak to jest wszędzie w nowych blokach.

folik

Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2008-08-26, 14:27

Dzwoniłem i dowiedziałem się:
Prawnik pisze do nas list starając się wytłumaczyć obecną sytuację, akty będą może do końca roku ale to też nie jest 100% pewne
qrwa ręce opadają (przepraszam)

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  rom-x 2008-08-25, 09:03

Witam
Może będzie trzeba z Kantem porozmawiać nieco poważniej, historia zaczyna się powtarzać aktów dalej nie ma a polityka informacyjna firmy taka jak na wiosnę, jeśli nie będą chcieli poinformować o co chodzi warto się wybrać grupą do nich i zagrozić upublicznieniem sprawy, tego chyba się najbardziej boją. Ja mogę czekać na akt ale chciałbym do jasnej wiedzieć dlaczego czekam
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2008-08-24, 14:32

Co to Qrwa ma być ale w ... walą dobrze że przepisałem swoją umowę przedwstępną na formę aktu! no i wpisałem w niej datę 31.08.2008 ze niby do tego dnia oni maja zrobić wszystko aby podpisać umowę finalna - oczywiście na zapisy dotyczące kar umownych itp sie nie zgodzili i mogę dochodzić swoich praw na zasadach ogólnych zgodnie z KC ale tu trzeba zakładać sprawę i udowadniać ze poniosło sie straty itp.
Czy ktos zna jakies szczegoly co do tych terminów zimowych z czego to wynika - jakie jest oficjalne stanowisko Kanta ? sam bym sie dowiedzial ale do 10 .09. jetem poza RP .
Dzieki
ps.
Nie denerwuje już Was to że zupełnie robią nas w ...a?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  folik 2008-08-23, 11:42

ja słyszałem o grudniu

folik

Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Akty notarialne potwierdzam październik/listopad

Pisanie  BigBo 2008-08-05, 22:56

Witam wszystkich,
Z uzyskanych informacji terminem realnym na podpisanie aktów kupna-sprzedaży jest październik - listopad 2008 roku. Jednak za ten termin już chyba nikt niczego nie da sobie obciąć.

BigBo

Liczba postów : 3
Join date : 28/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  marek.klonowski 2008-08-01, 04:14

Witam
Bylem w Gancie ostanio kilka razy i przymierzam sie do podpisania umowy przedwstepnej w formie aktu notarialnego. Ale chce wynegocjowac pewne zmiany w jej brzmieniu.
Co do zakonczenia calej sprawy, z tego co sie zorientowalem Gant zlozyl wymagane dokumenty i za ok. misiac powinna byc decyzja z UM.
Bede informowal

Pozdrawiam
Marek

marek.klonowski

Liczba postów : 3
Join date : 01/08/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty październik/listopad

Pisanie  taterki 2008-07-31, 15:29

Akty notarialne będą nie wcześniej niż w październiku/listopadzie.
Nie wiem tylko którego roku Wink

taterki

Liczba postów : 8
Join date : 17/07/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cocorosie 2008-07-27, 15:32

rom-x napisał:witam
chciałem zobaczyć co to ta biała lista ale nie działa ich strona Smile.
pzdr
wiecej info znajdziesz na http://www.bialalista.pl/
jezeli jednak komus sie wyswietla ten pdf to prosze o zwrocenie uwagi czyj podpis widnieje pod certyfikatem.
Moze zamiast wreczania papierka pan Waldek wysłałby nam kilku swoich strażników z ASCO? ewentualnie pojechałby sobie poogladac mecze NBA do Stanów Suspect
Tak wystawiajacy jak i otrzymujacy ów certyfikat sa siebie warci.

cocorosie

Liczba postów : 76
Join date : 14/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty plota

Pisanie  rom-x 2008-07-25, 15:38

witam
chciałem zobaczyć co to ta biała lista ale nie działa ich strona Smile. co do aktów i terminu jaki GANT podał, to z rozmowy z jednym z sąsiadów wynikało że mu powiedzieli iż termin podpisania w sierpniu już jest nie aktualny, nowy bardzo optymistyczny to może koniec września. Nie chcę tu siać defetyzmu i w temacie wpisałem, że to plota bo takich wiadomości nie usłyszałem osobiście, jednak zawsze to jakaś wiadomość a w każdej plocie ponoć ziarnko prawdy. Ja czekam cierpliwie do końca sierpnia i jeżeli łaskawie nie poinformują o dokładnej dacie podpisywania aktów myślę że warto zainteresować media, w końcu mają jeszcze rozpoczętych kilka inwestycji a w obecnej chwili sprzedać mieszkanie nie jest łatwo.
Myślę że na czarnym PR im nie zależy a na pewno jest wiele osób które z chęcią pociągną temat, chociażby w Wrocławskiej TV w końcu rzadko się zdarza że duża spółka giełdowa tak sobie olewa klientów.
pzdr

rom-x

Liczba postów : 120
Join date : 17/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty wisienka

Pisanie  mieszkanka 2008-07-25, 00:43

To taki miły akcent na koniec:
http://www.gant.pl/fotogaleria/biala_lista.pdf

Proponuję, by po obiecanym terminie 1 września dalej nie czekać.
W sądzie nie mamy z nimi szans, ale w mediach możemy zrobić im trochę wstydu.

Pozdrawiam!

mieszkanka

Liczba postów : 32
Join date : 22/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Sprawa dla Reportera..

Pisanie  mieszkanka 2008-07-25, 00:36

Witam,

po dzisiejszym odcinku "Sprawy dla Reportera" kusi mnie, by wreszcie udać się do mediów.
W opisywanym przypadku ani skargi i kara za wpuszczanie mieszkańców na budowe,
ani akty notarialne (gdy budynek ciągle nie ma wydzielonych mieszkań)
w niczym nie były pomocne.

Im dłużej nic nie robimy, tym więcej dajemy Kantowi czasu na refleksje i obmyślanie wałków i argumentów.
Opisywany w programie przypadek bardzo przypominał naszą sprawę. Aktualnie nikt nie ma aktów, a deweloper przepisał wszystko na rodziców [tu można wstawić kogokolwiek], więc jego zobowiązania ściągane są po 50zł miesięcznie..

Ciągle wierzę rendeer , że Gant ma zbyt wiele nowych inwestycji, by nam nagle zniknąć. Jednak czas najwyższy, aby sprawa się wreszcie zamknęła.

mieszkanka

Liczba postów : 32
Join date : 22/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  mieszkanka 2008-07-24, 23:02

Witam,
Czy ktoś próbował uzyskać aktualne wiadomości o postępie prac Ganta?
Jak myślicie, na ile oznaczenia wody na budynku i reklama o lokalu do wynajęcia może sygerować o postępach w finalizacji budowy?
We wtorek wybieram się na Szewską po informacje. Gdyby ktoś miał świeże, to porównamy.
Pozdrawiam,
Mieszkanka

mieszkanka

Liczba postów : 32
Join date : 22/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  cacy 2008-07-24, 14:27

Gdzie mój akt notarialny ?!!! czy ktoś coś wie?

cacy

Liczba postów : 86
Join date : 13/04/2008

Powrót do góry Go down

AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/ - Page 6 Empty Re: AKTY NOTARIALNE /No to będę 1 -szy/

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Gant

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach